Copywriter - pisanie tekstów reklamowych

Copywriter, pisanie tekstów

Czy wiesz, że sukces Twoje firmy w sieci zależy od treści na Twojej stronie? Nie wierzysz? Odpowiedz na proste pytania:
Czy kupiłbyś produkt bez nazwy i opisu?
Czy wybrałbyś firmę, o której nikt nic nie pisze?
Czy znalazłbyś kontrahenta, którego nie ma w Google?

Nie, prawda? Dlatego właśnie teksty na stronie często są ważniejsze, niż oprawa graficzna i funkcjonalności. Ponieważ to, co czytasz, działa na Twoje myśli jeszcze długo po zakończeniu lektury. Przykładem jest ten właśnie tekst.

Profesjonalne teksty sprzedażowe tworzą specjaliści, czyli Copywriterzy. Wbrew pozorom nazwa tego zawodu nie ma nic wspólnego z kopiowaniem. Wręcz przeciwnie - dobry copywriter zawsze tworzy unikalne teksty. Im bardziej dopasowane są one do Klienta, tym lepiej dla niego pracują, czyli sprzedają.

Teraz oferujemy Ci profesjonalne usługi naszego copywritera. Przygotuje atrakcyjne teksty w najpopularniejszych formatach, czyli:

Niezależnie od wybranego typu, każdy taki tekst będzie w 100% unikalny i zgodny z najlepszymi praktykami SEO. Oznacza to, że oprócz wartości merytorycznych i sprzedażowych, będzie miał również potencjał pozycjonujący Twoją stronę w wynikach wyszukiwania Google.

Zamów u nas profesjonalne teksty, by zbudować wizerunek Twojej firmy w sieci oraz sprzedawać więcej, przy mniejszym nakładzie pracy.

LoMag

Doskonały kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Szybka realizacja usług, które są w 100% zgodne z opisem.
www.LoMag.pl

Motoplaneta

Współpraca od 8 lat, bez zastrzeżeń.

Sakostal

Polecam, współpracujemy od prawie 10 lat
http://www.kratypomostowe.net.pl/

Strattek

Wielokrotnie już korzystaliśmy z usługi dodawania ogłoszeń w dodajemyogloszenia.pl. Za każdym razem jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu i jakości obsługi. Szybka realizacja usług w 100% zgodne z opisem. www.strattek.pl

 • Regionalne

  Dodawanie ogłoszeń regionalnych, na wybrany region, regiony lub jedno miasto.
  W skład pakietu regionalnego wchodzi 50 lub 100 największych darmowych portali ogólnopolskich + wybrane lokalne...

 • Na cała Polskę

  W ofercie ogłoszenia na całą Polskę oferujemy ręczne dodanie ogłoszenia (ten sam tytuł i te same treści) do nawet 1200 portali ogłoszeniowych (pakiety od 1 do mega).
  Bazę tych portali...

 • Cykliczne

  W ofercie ogłoszenia cykliczne dodamy Państwa ogłoszenie ( co tydzień różny jeden tytuł i różna jedna treść ) co tydzień przez 4 lub 12 tygodni do tych samych ( 100 ,240 , 300 lub 400 ) specjalnie...

 • Seo

  W ofercie ogłoszenia seo oferujemy ręczne umieszczanie ogłoszenia na specjalnie wyselekcjonowanych portalach ogłoszeniowych ( serwisy ogłoszeniowe ogólne z wyborem województwa, mniejsze i większe...

 • Czechy i Słowacja

  Ogłoszenia Czechy ( cena 220 pln) - 65 bezpłatnych czeskich portali ogłoszeniowych (nie dodajemy ogłoszeń do bazos.cz , aukro.cz i innych płatnych portali).
  ...

 • Specjalne

  Ogłoszenie specjalne dotyczy głównie firm, które chcą wypromować swoje produkty, usługi lokalnie, kładąc nacisk na pozycjonowanie na miasta.
  Do każdego tytułu na portalach lokalnych do...