Ogłoszenia specjalne

Ogłoszenie specjalne dotyczy głównie firm, które chcą wypromować swoje produkty, usługi lokalnie, kładąc nacisk na pozycjonowanie na miasta.
 • do każdego tytułu na portalach lokalnych do dopisujemy nazwę danego miasta (np. na portalu. www.krakusik.pl do tytułu dopiszemy nazwę miasta, czyli Kraków)
 • w rubryce miasto wpisujemy miasto, którego dotyczy portal
 • w rubryce kod pocztowy wpisujemy kod pocztowy dotyczący danego miasta
   
Cena za jedno ogłoszenie  2,6 PLN
 
Jeśli mają Państwo pytania odnośnie danego pakietu, dodatku to zapraszamy do kontaktu z nami :
Telefon: 794252817
Email: dodajemyogloszenia@interia.pl
Poniedziałek - Sobota: 8:00 - 17:00
Ogłoszenia specjalne, synonimizowane- Promocja strony, dodawanie ogłoszeń do wielu portali, REKLAMY NA STRONACH INTERNETOWYCH Ogłoszenia specjalne, synonimizowane- Promocja strony, dodawanie ogłoszeń do wielu portali, REKLAMY NA STRONACH INTERNETOWYCH Ogłoszenia specjalne, synonimizowane- Promocja strony, dodawanie ogłoszeń do wielu portali, REKLAMY NA STRONACH INTERNETOWYCH 24opole.pl abc.pl anonse.com bielsko.biala.pl.pl bolec.pl bydgoszczak.pl calisia.pl czestochowiak.pl gdyniak.pl dziennikwschodni.pl epoznan.pl gdanszczak.pl gratka.pl jaroslawiak.pl kaliszak.pl katowiczak.pl krakusik.pl lento.pl lm.pl notka24.pl ogis.pl okeno.pl opolak.pl ostrowmaz.com oyh.pl podhale24.pl pokato.pl polskieogloszenia.pl poznaniak.pl rzeszowiak.pl sprzedajemy.pl sprzedawacz.pl szczeciniak.pl tablica.com top-ogloszenia.net toruniak.pl tuoglos.pl tuwroclaw.com warszawiak.pl wroclawiak.pl znajdzto.pl


Zdjęcia do ogłoszenia
Dodajemy maksymalnie jedno zdjęcie do każdego ogłoszenia.
Dodanie zdjęcia do swojej oferty w niektórych przypadkach podnosi jego efektywność nawet o 30 %.
Większość serwisów ogłoszeniowych pozwala na umieszczenie zdjęć, ale są również takie , które nie mają takiej możliwości.

Czas na jaki dodajemy ogłoszenie
Ogłoszenia dodajemy na możliwie najdłuższy czas, na jaki pozwala dany portal (na niektórych portalach czas ważności ogłoszenia to 30 lub 90 dni ,na innych 365 lub nawet bezterminowo).

Raport z dodawania
Po wykonaniu zlecenia otrzymacie Państwo raport z linkami do portali, na których zamieszczone zostało Państwa ogłoszenie (niektóre ogłoszenia są dodawane dopiero po weryfikacji, akceptacji przez administratora-w takim przypadku przy danym adresie piszemy-ogłoszenie dodane czeka na akceptacje administratora).

Jak wysłać do nas swoje ogłoszenie?
Żeby wysłać swoje ogłoszenie wystarczy kliknąć na wyślij swoje ogłoszenie do portali (w prawym górnym rogu naszej strony).
Po wypełnieniu formularza przyjdzie do Państwa mail z wszystkimi informacjami, łącznie z numerem formularza ,który należy podać w tytule przelewu oraz kontem, na które należy dokonać zapłaty.
Po wpłynięciu pieniędzy na konto informujemy Państwa mailowo, kiedy ogłoszenie zostanie najpóźniej dodane.
starannie wypełnić wszystkie pola formularza.

Faktura
Jeśli chcą Państwo fakturę wypełnić opcję faktura - tak i podać wszystkie dane.
Jeśli życzą sobie Państwo pro formę prosze zaznaczyć tą opcje w formularzu, pro forma zostanie wysłana w przeciągu do 2 godzin.

Jakie mam opcje co do aktywacji ogłoszenia?
Proponujemy Państwu 2 warianty aktywacji ogłoszeń, do wyboru podczas wypełniania formularza :
Aktywuje dodajemyogloszenia.pl - ukryj mail (jedynym mailem, jaki będzie się pokazywał, będzie widoczny w ogłoszeniu, będzie mail założony przez nas).
Samodzielna aktywacja (jedynym mailem, jaki będzie się pokazywał, będzie widoczny w ogłoszeniu, będzie Państwa mail podany w formularzu).

Do jakich portali dodacie moje ogłoszenie ?
W przypadku pierwszych pakietów są to największe portale w Polsce, których listę można zobaczyć w zakładce lista.Każdą taką listę tworzymy na podstawie naszego doświadczenia, wiemy gdzie i jakiej treści można dodać dane ogłoszenie.
Niektóre portale nie przyjmują ogłoszeń finansowych ,inne ogłoszeń o pracę w internecie.
Lista portali zależna jest tematu ogłoszenia np. na portalach lento.pl ,znajdzto.pl ,zoltyjez.com.pl ,gumtree.pl ,bielsko.biala.pl itp nie dodajemy ogłoszeń dotyczących pracy (na tych portalach ogłoszenia takie są płatne).

Nie dodajemy ogłoszeń dotyczących :

 • skupu aut ( działającego na terenie Śląska , Małopolski i Opolszczyzny ),z innych regionów Polski przyjmujemy ogłoszenia dotyczące skupu samochodów.
 • sprzedaży samochodu ( tylko skup aut )
 • sprzedaży nieruchomości ( przyjmujemy tylko ogłoszenia o kupnie nieruchomości )
 • w przypadku zwierząt dodajemy tylko i wyłącznie hodowle zrzeszone w polskim związku kynologicznym
 • zwierających treści erotyczne
 • promujących płatne SMS-y
 • lekarstw i produktów farmakologicznych
 • narkotyków lub innych substancji psychotropowych, lub odurzających
 • papierosów i tytoniu
 • napojów alkoholowych
 • broni, materiałów wybuchowych lub pirotechnicznych
 • towarów naruszających prawo autorskie lub własność intelektualną, w tym również towarów podrobionych.