TrochĘ o nas

Jesteśmy grupą zapaleńców internetowych. Od wielu lat komputer i internet to nasze narzędzia pracy.

Przez te wszystkie lata, działanie w internecie pozwoliło nam poznawać jego nieograniczone możlwości, a przede wszystkim rozwijać się w świecie It i reklamy.

Cały czas poświęcamy na rozwijaniu naszych pasji: tworzenie stron, pozycjonowanie, zamieczanie ogłoszeń, katalogowanie, promowanie oraz kompleksową obsługę klienta.

Chcąc rozwinąć zakres naszych usług stworzyliśmy stronę internetową oferującą m.in. usługę polegającą na jednoczesnym dodawaniu ogłoszeń na wielu portalach ogłoszeniowych i wyszukiwarkach.

W dobie internetu coraz rzadziej zamieszcza się ogłoszenia w gazecie czy na ulotkach, które często są wyrzucane bez zapoznania się z ich treścią a więc są one nieskuteczne.

Chcąc znaleźć interesującą nas usługę lub firmę coraz częściej bez wychdzenia z domu korzystamy z powszechnie już dostępnego internetu. To tu właśnie na znajdziemy zróżnicowane tematycznie i regionalnie portale na których zamieszczane są miliony ogłoszeń o treści: praca, kupię, sprzedam, oferuję usługę, itp.

Na tych portalach może się pojawić ogłoszenie z Państwa ofertą. Zajmiemy się żmudnym i czasochłonnym dodawaniem ogłoszeń oraz kompleksową reklamą Państwa oferty.

Jako jedni z pierwszych zajęliśmy się tą właśnie formą promocji zamieszczając ogłoszenia dużych, średnich i małych firm oraz osób prywatnych na wielu portalach jednocześnie, zwiększając jej zasięg i skuteczność.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie a prace z nim związane wykonujemy sumiennie i rzetelnie, dokładając starań by Państwa ogłoszenie znalazło się na czołowych pozycjach ujętych w pakiety portali ogłoszeniowych.

Z naszych usług skorzystało i w dalszym ciągu korzysta wielu stałych i nowych klientów, którzy regularnie zlecają nam zamieszczanie ogłoszeń na setkach portali jednocześnie. Jest to dla nas dowód uznania dla naszych działań i świadectwo skuteczności tej formy reklamy.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.